Gizlilik ve Güvenlik

KULLANIM ŞARTLARI


Kullanım Koşullarını; Jaquette.com.tr'yi (www.Jaquette.com.tr) kullanmadan önce Web Sitesinin hizmet şartları, genel kurallar ve yasal sorumluluklar, aşağıda verilen şartlar dikkatlice okunması önerilir. Bu şartlar ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen Jaquette.com.tr Web Sitesini kullanmayın. Bu Web sitesini kullanarak, kişisel bilgilerinizi içeren formu doldurmanız, bu kayıt ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Jaquette, önceden bildirilmeksizin Web Sitesinde sağlanan bu şart ve koşulları ve bilgileri herhangi bir zamanda değiştirme, yeniden düzenleme ve sona erdirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler Web Sitesine gönderildiğinde yürürlüğe girer. Jaquette, kullanıcılarının Web sitesinin her girişinde hukuki feragat sayfasına bakmasını öneriyor. Bu koşullar, bağlantılarının sağlandığı Web sitelerine de uygulanır.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Koşulları Jaquette.com.tr'in tüm üyelerine açıktır. Aksi belirtilmedikçe, Web sitesi hizmetleri ücretsizdir. Aşağıda belirtilen şartlar altında, Web Sitesi Yönetimi üyenin Web sitesinin kullanımını yasaklama hakkına sahiptir ve aşağıdaki girişimlere katılan kişi / kişilerle ilgili yasal haklarını saklı tutar;
1 A. Web Sitesine haksız, eksik, aldatıcı, ahlak dışı ya da yasadışı içeriği yerleştirmek, 1.b. Web Sitesinin içeriğini kısmen veya tamamen kopyalamak ve izin almaksızın, 1.c. Kullanıcı, kullanıcıya verilen ya da kullanıcı tarafından belirlenen ya da (üçüncü taraflarca kullanıldığı takdirde) üçüncü şahıslara ya da kuruluşlara verilen hakları kullanma, kullanıcı adı ve parola bilgilerini paylaşma nedeniyle ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan doğrudan sorumludur. . Aynı şekilde, İnternet'te, kullanıcı bir IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı üçüncü bir tarafa ait olduğu gibi erişemeyeceği veya üncü tarafın rızası olmadan üçüncü kişinin özel bilgileri gibi kişisel bilgileri kullanamaz. Kullanıcı, bu tür bir kullanım durumunda, her tür yasal veya cezalandırıcı yaptırıma tabi olmakla yükümlüdür. 1.d. Web sitesinin güvenliğini tehdit eden bir yazılım kullanmak, Web Sitesinin düzgün şekilde çalıştığını, işlem yaparak, almaya, silmeye, hareketleri değiştirmeye ve bilgi almaya başlamasını engeller. İçerik Kullanımı 2.a. Genel görünümü, tasarımı ve tüm bilgileri, resimleri, Jaquette markasını ve diğer markaları, www.Jaquette.com.tr alan adını, logosunu, simgesini, tanıtımını, resimlerini, resimlerini, resimlerini, resimlerini, resimlerini ve resimlerini içeren, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın tüm materyallerin telif hakkı, lisansları ve diğer fikri mülkiyet hakları. yazılı, elektronik, grafik teknik veriler, yazılım, uygulanan satış sistemi, iş metodu, iş modeli Jaquette'e aittir ve bu materyal yasal koruma altındadır. Önceden onay almadan ve referans vermeden, Web Sitesindeki, kod ve yazılım dahil olmak üzere, materyal değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tercüme edilemez, yeniden yazılamaz, ayrı bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, teslim edilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. Önceden izin alınmaksızın, Web sitesi üçüncü bir tarafın web sitesinde kısmen veya tamamen kullanılamaz. Aksi takdirde, hukuki ve cezai tedbirler uygulanacaktır. Jaquette, burada sağlanmayan diğer tüm haklarını saklı tutar. 2.b. Her incelemenin hakları Jaquette.com.tr 'nin Jaquette' in mülkiyetine aittir. Jaquette onları promosyon amaçlı kullanabilir.
Sorumluluklar
3 A. Daha iyi hizmet edebilmek için, Jaquette.com.tr ziyaretçisinin bilgileri (Ziyaret zamanı, dönem, görüntülenen sayfalar) izlenir. Bu tür bilgiler, gizlilik şartlarının saklı tutulması kaydıyla, içerik geliştirme için işbirliği yaptığımız şirketler ve reklamlar ve vb. Amaçlarla yükseltme yapan şirketler ile paylaşılır. Amaç, Web sitesinin kullanıcılarına sağlanan deneyimi geliştirmek ve Jaquette.com.tr'yi geliştirmektir.

3.b. Kullanıcı, Jaquette.com.tr'yi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikri ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararnamesi ve yasal düzenlemeler, Türk Borçlar Kanunu, yan mevzuat, ilan ve duyuruların Jaquette.com.tr hizmetlerine ilişkin olarak yayınlanmasını istemektedir. Kullanıcı, web sitesinin yasalara ve beyan edilen bildirimlere aykırı kullanımından kaynaklanan her türlü yasal ya da cezai yaptırıma tabi olmakla yükümlüdür.

3.c. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin Jaquette.com.tr'yi kullanmasını engelleyen veya engelleyen hiçbir eylemde bulunamaz. Kullanıcı, otomatik programları yükleyerek sunucuları veya veritabanını zorlamaz / kilitler. Kullanıcı dolandırıcılık eylemlerine teşebbüs etmeyecektir. Kullanıcı, işbu belge ile, üyelik işleminin sona ereceğini kabul eder ve bu tür eylemlerin gerçekleşmesi durumunda herhangi bir yasal ya da cezai yaptırımdan sadece sorumlu tutulur.

3.d.Jaquette.com.tr arasında, Jaquette tarafından da öngörülen mesajların yedeklenmesi kullanıcının sorumluluğundadır. Yedekleme işlemi Kullanıcı tarafından yapılmadığı takdirde, Jaquette kaybolan, hasar gören veya silinen verilerden sorumlu tutulamaz.

3.e. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, Jaquette.com.tr aracılığıyla Kullanıcı tarafından yapılabilir. Web sitesine üyeliğini sona erdiren kullanıcının oturum açma yetkisi kesilecek. Web sitesi üyeliğini sona erdiren Kullanıcı, bu sürecin geri çevrilemez olduğunu kabul eder. Jaquette, Jaquette.com.tr veya Kullanıcı'nın kendi takdirine bağlı olarak sona eren kullanıcı hesabına ait her türlü kayıt ve veriyi silebilir. Kullanıcı, silinen verilerle ilgili olarak herhangi bir talep veya talep tazmin edemez.
3.f. Bu Web Sitesi, Jaquette'in kontrolü altında olmayan diğer web sitelerine bir bağlantı veya referans içerebilir. Jaquette, bağlantılarının Jaquette'de bulunan web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir.

3.g.'e Jaquette, kullanıcıya üyelik formunda verilen veya kullanıcı adresleri, e-posta adresi, sabit hat, cep telefonu ve daha sonradan güncellenen bilgi yoluyla kullanıcıya iletişim, bildirim, pazarlama ve diğer amaçlarla erişme hakkına sahiptir. mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yöntemler gibi diğer iletişim bilgileri. Aksi yazılı olarak bildirilmediği sürece, kullanıcı, bu hüküm ve koşulları kabul etmenin, Jaquette'in yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerini yürütme hakkı olduğunu kabul ettiğini kabul eder.

3.h. Jaquette, web sitesinin belirli bölümleri ile ilgili olarak farklı koşul ve koşullar belirleyebilir. Kullanıcılar ve Kuruluşlar, işbu şartları ve koşulları kabul etmektedir.

3.i.'e Kullanıcının kişisel bilgilerini ve gizliliğini ve genel politikamızı korumak için aldığımız önlemler hakkında daha fazla bilgi için lütfen "Gizlilik Politikası" bölümünü okuyun. Kullanıcı burada İşbu Anlaşma hükümlerinin kabul edildiği ve Anlaşmanın Kullanıcı web sitesinin herhangi bir hizmetini kullanmaya başladığı tarihte geçerli olacağı hususunda hemfikir. İşbu Sözleşmeyi ihlal ediyorsanız, Jaquette'in maruz kalabileceği herhangi bir zararı tazmin etmeniz gerektiğini kabul ediyorsunuz.

Jaquette, Kullanıcıyı, Sözleşme şartları uyarınca ihlali teşkil eden eylemleri nedeniyle üçüncü taraflara ve / veya kamu kurumlarına ödenen her türlü tazminat ve / veya adli / idari cezalara karşı tam bir başvuru yapma hakkına sahiptir.
Hizmet Kullanılabilirliği 4.a Jaquette, hizmet sunumunu sağlamak için önceden bildirmeksizin tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu Anlaşmayı gözden geçirme hakkına sahiptir. Jaquette, herhangi bir gerekçe göstermeden tek taraflı olarak hizmeti geçici veya kalıcı olarak durdurabilir, hizmetin bağlamını değiştirebilir veya hizmeti sona erdirebilir. Kullanıcı bu hakkı kabul eder. Jaquette, güncellenmiş şartları ve koşulları Web Sitesinde ve aynı bağlantı altında yeni tarihle birlikte yayınlayacaktır. Jaquette, gerekirse, e-posta göndererek kullanıcıları bu güncellemeden haberdar edecektir. Güncellenmiş Hükümler ve Koşullar Unamerdin.com'a gönderildiğinde yürürlüğe girer ve Jaquette.com.tr hizmetlerinin kullanımı güncellenmiş Hüküm ve Koşullara tabidir. Geçerli kanunları, Bu Kullanım Koşullarını veya diğer geçerli hüküm ve koşulları, yönergeleri veya politikaları ihlal ediyorsanız, hizmeti reddetme, hesapları feshetme veya içeriği kaldırma veya düzenleme hakkını saklı tutarız. 4.b Kullanıcı, Kullanıcının, Üyelik Formunun doldurulması ve onaylanması veya herhangi bir hizmetin kullanıcı tarafından web sistemi aracılığıyla sipariş edilmesi veya satın alınması üzerine Sözleşmeye uyma yükümlülüğü altına girdiğini kabul eder. Bu Anlaşma, üyelik sona erdikten sonra herhangi bir uyarı yapılmaksızın otomatik olarak feshedilecek veya fesih koşullarından biri uygulanacaktır. Gizlilik Politikası Jaquette.com.tr, size daha iyi hizmet verebilmek için üyelik sürecinde kişisel bilgilerinizi (Ad, yaş, e-posta vb.) Isteyebilir. Jaquette.com.tr, Jaquette.com.tr profilinizle ilgili olarak bu tür bilgileri kampanyalar veya özel promosyonlar için kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi hariç tutarak, web sitesinde yapılan işlemlerle ilgili bazı istatistiksel değerlendirmeler Jaquette.com.tr tarafından analiz edilmekte ve muhafaza edilmektedir. Jaquette, kullanıcının onayı olmaksızın, üyeler tarafından elektronik olarak iletilen bilgileri üyelik formları vasıtasıyla üçüncü taraflara açıklamayacak, faaliyet konusu ve satışı dışındaki ticari amaçlar için kullanmayacaktır.

Jaquette.com.tr is using Google Analytics features such as Remarketing, Google Analytics Demographics and Interest Reporting. You can opt out of the Google Display Advertising Features and customise Google Display Network ads using the Ads Settings. Demographical information provided by Google Analytics are used to customize Jaquette.com.tr and advertisements given by Jaquette.com.tr pursuant to our User’s interest. This information among with information belong to other users, may be shared with ad publishers during target audience works. By accepting this Confidentiality Agreement, you are hereby approving your information to be shared with ad publishers for the purposes of ads and marketing. This information does not consist personal information (Name, Surname, ID No., Gender, Age etc.) and only used for the works related to the user’s interests and segmenting target audience.

Third party vendors including Google will show the ads of Jaquette.com.tr in the banner areas provided by the publisher’s web sites in the internet. We and third party vendors, including Google, may use first party cookies and third party cookies based on the visits to Jaquette.com.tr of the visitors in the past, to gather information regarding the ads, optimise the ads and publish.

We may disclose your information or share it with the competent authorities where such disclosure will be requested as a legal obligation or to act in conformance with the applicable legal requirements or to comply with the legal orders noticed to our side.

We do not store your credit card information requested in payment page, within Jaquette.com.tr server or outsourced companies, in order to provide maximum security to our valued customers. Thus, for the payment transactions which have been conducted under the aforementioned method, it is provided that all the payment transactions are conducted through Jaquette.com.tr interface between the bank and your computer or mobile phone.

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak daima bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sistem tarafından Müşteri tarafından girilen bilgiler yalnızca Müşteri tarafından ulaşılabilir ve değiştirilebilir. Bu tür bilgiler üçüncü şahıslar tarafından ulaşılamaz veya değiştirilemez. Jaquette.com.tr tarafından gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "Kampanya bildirimlerinden haberdar edilmemek isterseniz tıklayın" bağlantısına tıklayarak veya posta adresinden çıkarak posta teslim listesinden çıkabilirsiniz. Web sitesinde "Hesabım" bölümünde ve "Üyelik Bilgileri Güncelleme" başlığı altında sağlanan "İlanlar ve e-postaları teslim etmeyi diliyorum" seçeneği boş. GİZLİLİK ANLAŞMASI Jaquette.com.tr, daha iyi hizmet edebilmek için üyelik sürecinde kişisel bilgilerinizi (Ad, yaş, e-posta vb.) Isteyebilir. Jaquette.com.tr, Jaquette.com.tr profilinizle ilgili olarak bu tür bilgileri kampanyalar veya özel promosyonlar için kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi hariç tutarak, web sitesinde yapılan işlemlerle ilgili bazı istatistiksel değerlendirmeler Jaquette.com.tr tarafından analiz edilmekte ve muhafaza edilmektedir. Jaquette, Kullanıcı onayı olmaksızın, Üyelerin elektronik ortamda üyelik formları vasıtasıyla aktarılan bilgileri üçüncü taraflara açıklamayacak, faaliyet konusu ve satışı dışındaki ticari amaçlarla kullanılacaktır.
Jaquette.com.tr, Yeniden Pazarlama, Google Analytics Demografi ve İlgi Alanı Raporlama gibi Google Analytics özelliklerini kullanıyor. Google Görüntülü Reklamcılık Özellikleri'ni devre dışı bırakabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarını Reklam Ayarları'nı kullanarak özelleştirebilirsiniz. Google Analytics tarafından sağlanan demografik bilgiler, Jaquette.com.tr'yi ve Jaquette.com.tr tarafından verilen reklamları, kullanıcının menfaati doğrultusunda özelleştirmek için kullanılır. Bilgilerin diğer kullanıcılara ait olduğu bu bilgi, hedef kitle çalışmaları sırasında reklam yayıncılarıyla paylaşılabilir. Bu Gizlilik Sözleşmesi'ni kabul ederek, reklamlarınızla pazarlama amacıyla reklam yayıncılarıyla paylaşılacak bilgilerinizi onaylamış bulunmaktasınız. Bu bilgi kişisel bilgileri (Ad, Soyad, Kimlik No, Cinsiyet, Yaş vb.) Içermez ve yalnızca kullanıcının çıkarları ve bölüm hedef kitle ile ilgili çalışmalar için kullanılır. Google da dahil olmak üzere üçüncü parti satıcılar Jaquette.com.tr reklamlarını internetteki yayıncının web siteleri tarafından sağlanan afiş alanlarını göstereceklerdir. Google da dahil olmak üzere ve üçüncü parti satıcılarımız, reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak için geçmişte ziyaretçilerin Jaquette.com.tr ziyaretlerine dayalı olarak birinci taraf çerezlerini ve üçüncü taraf çerezlerini kullanabilir. Bilgilerinizin ifşa edilebileceğini veya yetkili makamlarla paylaşacağımızı bildiren bir yetkili makamla, yasal zorunluluk olarak ya da yürürlükteki yasal gerekliliklere uygun hareket etmek ya da tarafımızca fark edilen yasal emirleri yerine getirmek için kullanabiliriz. Değerli müşterilerimize maksimum güvenlik sağlamak için, talep ettiğiniz kredi kartı bilgilerinizi ödeme sayfasında, Jaquette.com.tr sunucusunda veya dış kaynak şirketlerinde saklamıyoruz. Dolayısıyla, yukarıda belirtilen yöntemle gerçekleştirilen ödeme işlemleri için, tüm ödeme işlemlerinin bankayla bilgisayarınız veya cep telefonunuz arasındaki Jaquette.com.tr arayüzü aracılığıyla gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. 
 Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak daima bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sistem tarafından Müşteri tarafından girilen bilgiler yalnızca Müşteri tarafından ulaşılabilir ve değiştirilebilir. Bu tür bilgiler üçüncü şahıslar tarafından ulaşılamaz veya değiştirilemez. Jaquette.com.tr tarafından gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "Kampanya bildirimlerinden haberdar edilmemek isterseniz tıklayın" bağlantısına tıklayarak veya posta adresinden çıkarak posta teslim listesinden çıkabilirsiniz. Web sitesinde "Hesabım" bölümünde ve "Üyelik Bilgileri Güncelleme" başlığı altında sağlanan "İlanlar ve e-postaları teslim etmeyi diliyorum" seçeneği boş.